Pokyny k přihlášce do školní družiny ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče, vzhledem k mimořádné situaci Vám nabízíme 2 možnosti podání přihlášky dítěte do školní družiny pro následující školní rok 2020/2021: Přihlášku je možné si vyzvednout ve vestibulu školy, vyplnit a vhodit do schránky, která je umístěna nad schody ve vestibulu školy. Přihlášku je možné si stáhnout na stránkách základní školy a odeslat

Více


Hodnocení žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020

Vážení rodiče, vzhledem k mimořádným opatřením vlády a jejich dopadu na výuku není možné hodnotit žáky za 2. pololetí školního roku běžným způsobem, zároveň je však třeba dodržet ustanovení školského zákona, podle kterého je hodnocení za druhé pololetí nezbytné pro postup žáka do vyššího ročníku. Je tedy třeba i v této výjimečné

Více


Vyhlášení ředitelského volna na den 15.6.2020

Na základě § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a vyhlášky č. 16/2005 Sb. o organizaci školního roku vyhlašuji  volno ředitele školy z provozních důvodů (přerušení dodávky elektrické energie) na den 15.6.2020. Mgr. Zdeňka Hradilová, ředitelka školy

Více


Aktualizované informace k obnovení osobní přítomnosti žáků 2. stupně ve škole od 8. června 2020

Od 8. června 2020 bude možná osobní přítomnost žáků 2. stupně ve škole, a to formou dobrovolných socializačních aktivit, konzultačních hodin, popř. třídnických hodin. S ohledem na krátkodobější charakter těchto aktivit nemusí být skupiny neměnné a se skupinami mohou pracovat různí vyučující. Platí počet 15 žáků na jednu skupinu. Při prvním

Více


Informace k obnovení osobní přítomnosti žáků 2. stupně ve škole

Vážení rodiče, milí žáci, určitě jste mnozí z Vás zaregistrovali rozhodnutí vlády ČR z pondělí 25. 5. 2020, které od 8. 6. 2020 umožní v jistém omezeném režimu návrat žáků II. stupně do základních škol. Dle oficiálních pokynů MŠMT jde o návrat formou konzultací a třídnických hodin s tím, že je opět nařízen max. počet

Více


Zpátky ve školních lavicích

Dnešní ráno nebylo úplně typické, po skoro 11 týdnech se žáci prvního stupně vrátili do školních lavic. Do školy se vcházelo různými vchody, ale vše jsme zvládli. Žáci se pod rouškami usmívali, byli ukáznění a těšili se na kamarády. Doufáme, že nám dobrá nálada, optimismus a zdraví vydrží do konce

Více




Deváťáci po dvou měsících ve škole

Téměř na den po dvou měsících se v pondělí deváťáci vrátili do školy. Pokračují v přípravě na přijímací zkoušky, tentokráte ne v domácím, ale ve školním prostředí. 15 dívek a chlapců se společně se svými učitelkami češtiny PhDr. Pavlou Čučkovou a matematiky Mgr. Kateřinou Machačovou budou scházet třikrát týdně nad

Více


Informace pro rodiče žáků 1. – 5. ročníku ZŠ

Vážení rodiče, následující sdělení se vztahuje k základním organizačním a provozním podmínkám základní školy v souvislosti s přítomností žáků 1. stupně ve škole, a to od 25. 5. 2020 do konce školního roku 2019/2020. Přítomnost žáků 1. stupně ve škole nebude povinná. Vzdělávací aktivity budou probíhat pravidelně každý pracovní den, přičemž budou rozděleny

Více