Vážení rodiče, vzhledem k mimořádné situaci Vám nabízíme 2 možnosti podání přihlášky dítěte do školní družiny pro následující školní rok 2020/2021: Přihlášku je možné si vyzvednout ve vestibulu školy, vyplnit a vhodit do schránky, která je umístěna nad schody ve vestibulu školy. Přihlášku je možné si stáhnout na stránkách základní školy a odeslat
VíceRubrika: Uncategorized
Hodnocení žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020
Vážení rodiče, vzhledem k mimořádným opatřením vlády a jejich dopadu na výuku není možné hodnotit žáky za 2. pololetí školního roku běžným způsobem, zároveň je však třeba dodržet ustanovení školského zákona, podle kterého je hodnocení za druhé pololetí nezbytné pro postup žáka do vyššího ročníku. Je tedy třeba i v této výjimečné
VíceVyhlášení ředitelského volna na den 15.6.2020
Na základě § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a vyhlášky č. 16/2005 Sb. o organizaci školního roku vyhlašuji volno ředitele školy z provozních důvodů (přerušení dodávky elektrické energie) na den 15.6.2020. Mgr. Zdeňka Hradilová, ředitelka školy
VíceAktualizované informace k obnovení osobní přítomnosti žáků 2. stupně ve škole od 8. června 2020
Od 8. června 2020 bude možná osobní přítomnost žáků 2. stupně ve škole, a to formou dobrovolných socializačních aktivit, konzultačních hodin, popř. třídnických hodin. S ohledem na krátkodobější charakter těchto aktivit nemusí být skupiny neměnné a se skupinami mohou pracovat různí vyučující. Platí počet 15 žáků na jednu skupinu. Při prvním
VíceInformace k obnovení osobní přítomnosti žáků 2. stupně ve škole
Vážení rodiče, milí žáci, určitě jste mnozí z Vás zaregistrovali rozhodnutí vlády ČR z pondělí 25. 5. 2020, které od 8. 6. 2020 umožní v jistém omezeném režimu návrat žáků II. stupně do základních škol. Dle oficiálních pokynů MŠMT jde o návrat formou konzultací a třídnických hodin s tím, že je opět nařízen max. počet
Více
Zpátky ve školních lavicích
Dnešní ráno nebylo úplně typické, po skoro 11 týdnech se žáci prvního stupně vrátili do školních lavic. Do školy se vcházelo různými vchody, ale vše jsme zvládli. Žáci se pod rouškami usmívali, byli ukáznění a těšili se na kamarády. Doufáme, že nám dobrá nálada, optimismus a zdraví vydrží do konce
VíceNávrat do školy v číslech
Ze 151 žáků 1. stupně se jich v pondělí 25. 5.2020 vrátí do školních lavic 54%. Přivítá je 100% vyučujících 1. stupně a 3 paní vychovatelky. Budeme učit v 9 skupinách.
VíceInformace MŠMT k přijímacímu řízení 2019/2020
Do přílohy jsme umístili soubor s informacemi pro všechny, jichž se týká přijímací řízení na střední školy ve školním roce 2019/2020. Věnujte informacím náležitou pozornost.
Více
Deváťáci po dvou měsících ve škole
Téměř na den po dvou měsících se v pondělí deváťáci vrátili do školy. Pokračují v přípravě na přijímací zkoušky, tentokráte ne v domácím, ale ve školním prostředí. 15 dívek a chlapců se společně se svými učitelkami češtiny PhDr. Pavlou Čučkovou a matematiky Mgr. Kateřinou Machačovou budou scházet třikrát týdně nad
VíceInformace pro rodiče žáků 1. – 5. ročníku ZŠ
Vážení rodiče, následující sdělení se vztahuje k základním organizačním a provozním podmínkám základní školy v souvislosti s přítomností žáků 1. stupně ve škole, a to od 25. 5. 2020 do konce školního roku 2019/2020. Přítomnost žáků 1. stupně ve škole nebude povinná. Vzdělávací aktivity budou probíhat pravidelně každý pracovní den, přičemž budou rozděleny
Více