V pondělí 28. června, navštívilo 1. oddělení školní družiny (22 prvňáčků) dopravní hřiště ve Valašském Meziříčí. Cesta autobusem byla příjemná, přestože bylo docela horko. Děti hned po příchodu na dopravní hřiště mohly vyrazit na koloběžkách nebo šlapacích kárách do terénu s dopravními značkami, funkčními semafory a přechody. Děti samy poznaly, že
Více
