V pondělí 9. prosince se chlapci a děvčata z pátého ročníku zúčastnili tradičního Mikulášského turnaje v Bystřici pod Hostýnem. Na tento turnaj jsme se průběžně připravovali od začátku školního roku a s postupujícím časem rostlo nadšení i kvalita hry v obou kategoriích. Turnaj v Bystřici měl mezi kluky nejvyšší úroveň
Více
