Akci jsme začali „šipkovanou“ po Kelči (6.B. chystala úkoly a trasu pro 6.A) Jeden z úkolů byl např. poděkování paní učitelkám ve školce, jak se o nás kdysi dávno pěkně staraly – ty už nás skoro ani nepoznaly. Některé úkoly se ovšem některým spolužákům moc nelíbily (obzvlášť zpívání panu starostovi
Více
