Žáci 5.B a obou šestých tříd se v úterý 27.1. zúčastnili preventivního programu, který byl zaměřený na upevňování vztahů ve třídě, vzájemné poznávání spolužáků, stmelení kolektivu a posílení bezpečného prostředí ve třídě. Prostřednictvím různých aktivit se děti dozvídaly základní zásady chování – dívám se druhému do očí, když s ním
Více
