Děti ze školní družiny strávily poslední zářijové odpoledne na dopravním hřišti ve Valašském Meziříčí. Tentokrát nám počasí přálo, a tak si děti mohly vyzkoušet jízdu na kárách a koloběžkách. Kluci i holky museli sledovat značky, semafory, chodce na přechodech, skoro jak v reálném provozu. Odpoledne si moc užili. Na dopravní hřiště
Více
