V úterý 9. 6. 2026 se žáci sedmé třídy vydali s paní učitelkou Machačovou a Davidovou na školní výlet do Olomouce. Autobusem, vlakem a tramvají dojeli do laser arény, kde si proti sobě zahrály dva šestičlenné týmy, zatímco jiné družstvo využilo tento čas k projížďce v driftovacích motokárách. Po obědě
Více
