V pátek 12. června si v zámeckém parku v Brankách převzali ocenění naši úspěšní výtvarníci. V soutěži Pták roku 2026 získal Matěj Štěpán 1. místo a Veronika Chvatíková 2. místo v kategorii 3. ročníků.
Oba žáci obdrželi diplomy a věcné ceny za své práce zobrazující letošního Ptáka roku – pěnici černohlavou. Z jejich úspěchu máme velkou radost a srdečně jim gratulujeme.




