Ukončení školního roku

Dodržujeme školní tradice. Jednou z nich je i ukončení školního roku v tělocvičně naší školy. Dnes žáci převzali svá vysvědčení a ti nejlepší ze tříd také věcný dar.

Deváťáci se rozloučili se školou, učiteli i spolužáky.

Ředitelka školy Mgr. Zdeňka Hradilová popřála všem dětem krásné a pohodové prázdniny a zaměstnancům školy příjemně strávenou dovolenou.

Přejeme zajímavou, krásnou a pohodovou dovolenou i všem rodičům a ostatním zákonným zástupcům. Děkujeme Vám za vzájemnou spolupráci.

Děkujeme také zřizovateli školy – Městu Kelč – za trvalou podporu a pomoc.