Dodržujeme školní tradice. Jednou z nich je i ukončení školního roku v tělocvičně naší školy. Dnes žáci převzali svá vysvědčení a ti nejlepší ze tříd také věcný dar.
Deváťáci se rozloučili se školou, učiteli i spolužáky.
Ředitelka školy Mgr. Zdeňka Hradilová popřála všem dětem krásné a pohodové prázdniny a zaměstnancům školy příjemně strávenou dovolenou.
Přejeme zajímavou, krásnou a pohodovou dovolenou i všem rodičům a ostatním zákonným zástupcům. Děkujeme Vám za vzájemnou spolupráci.
Děkujeme také zřizovateli školy – Městu Kelč – za trvalou podporu a pomoc.


























































