Školní výlet 5.A a 5.B

Dne 9. 6. 2026 jsme jeli na školní výlet do Štramberku.

Když jsme přijeli, seznámili jsme se průvodkyněmi a rozdělili se do dvou skupin. S naší průvodkyní jsme šli do MiniZoo. Tam jsme viděli různé plazy a savce. Potom jsme navštívili pekárnu, která se jmenovala U Káči, a tam jsme pekli Štramberské uši. Následovně jsme šli i s 5. B na Štramberskou Trúbu. Odtud jsme měli pěkný výhled. Potom jsme měli na náměstí rozchod a mohli jsme si koupit, co jsme chtěli. Po rozchodu jsme pokračovali na čtyřkolky, kde jsme se mohli rozhodnout, jestli se projedeme. Dále jsme šli na keramiku a tam jsme si vyzkoušeli, jak se dělají různé výrobky. Poté jsme se vraceli k autobusu a jeli do Kelče.

Výlet se nám líbil.

N. Škařupová, T. Siekliková, M. Simonova, 5. A