Výlet ŠD do Světa her a poznání – Vrtule ve Valašském Meziříčí

Ve čtvrtek 20.6. 2024 se  děti ze školní družiny zúčastnily výletu do Vrtule.

Zájem byl veliký, a tak se nám podařilo obsadit celý autobus.

Po příjezdu do Vrtule se děti rozběhly po dvoupatrové budově, kde v každém patře měly k dispozici spoustu různých schovávaček, logických a zábavných her. Za pomoci baterky mohly prolézt tmavým komínem a krtkovým bludištěm. Možností bylo spoustu, a proto nevěděly, co vyzkoušet jako první. Přebíhaly z jednoho patra do druhého a nechtěly žádnou hru vynechat. Všechno je zajímalo a vše si chtěly vyzkoušet. Zábavné odpoledne jsme zakončili společnou fotkou a drobným dárečkem. Děti si odpoledne ve Světě her a poznání moc užily a zároveň to byl poslední výlet školní družiny v tomto školním roce.

Vychovatelky ŠD