Výlet šesťáků do Rožnova pod Radhoštěm

Středa 15.5.2024 byla pro obě šesté třídy dnem plným aktivit. 6. A a 6. B vyjely na školní výlet. Bylo pěkné počasí, autobusy i vlaky neměly žádné zpoždění, dobrá nálada nikomu nechyběla.

Cílem v Rožnově byly Valašská pevnost a lanové centrum Gibon. V pevnosti soutěžilo sedm čtyř a pětičlenných týmů. Všichni plnili úkoly s velkou vervou. Kluci i děvčata ve skupinách skvěle spolupracovali a chuť splnit všechno je neopouštěla až do konce hrací doby. Pak už ale bylo nutné přejít do sportovního lanového centra Gibon. Přesun městem byl jak v pravé televizní soutěži Boyard. Odpoledne pak každý sám za sebe zdolával lanovou dráhu. Jako odměnu a odpočinek pak následoval minigolf, trampolíny …

Všichni se vrátili nadšení, plní dojmů, ale i unavení.

Mgr. Iveta Stržínková, třídní učitelka 6.A