ŠKOLNÍ FUTSALOVÁ LIGA – TŘETÍ KOLO

V úterý 6. února 2024 se v Kelči uskutečnilo 3. kolo školní futsalové ligy za účasti tří týmů, které si to rozdali mezi sebou

Hned první utkání bylo předčasným finále, neboť skončilo těsným vítězstvím Šumperka na domácím týmem v poměru 2 : 1, když vítěznou branku vstřelili hosté několik sekund před koncem. Zápas byl velmi dramatický a dlouho se hrál bez branek, i když bylo na obou stranách množství gólových šancí a spousta nastřelených tyček. Domácí tým se sice dostal do vedení 5 minut před koncem zápasu, ale hosté v dramatickém  závěru zápas otočili a dostali se po jednoznačném vítězství nad Olomoucí 10 : 3 do regionálního finále, ve kterém o dva dny později opět zvítězili, a postoupili až do finále východní konference.

Náš tým musím pochválit za  dobrý výkon, který dělil od úspěchu pověstný kousek štěstí a větší kvalita v koncovce.

Výsledky:

ZŠ Vojtěcha Jasného Kelč (F-11) – ZŠ Sluneční Šumperk (F-11) 1:2 (0:0)
ZŠ Vojtěcha Jasného Kelč (F-11) –  ZŠ Dr. Milady Horákové Olomouc (F-11) 13 : 3 (5:2)
ZŠ Sluneční Šumperk (F-11) – ZŠ Dr. Milady Horákové Olomouc (F-11) 10 :3 (6:1)

Pořadí turnaje:

  1. ZŠ Sluneční Šumperk
  2. ZŠ Vojtěcha Jasného Kelč
  3. ZŠ Dr. Milady Horákové Olomouc

Mgr. Pavel Faltýnek

K fotografii:

horní řada zleva: Jakub Kunovský, Samuel Kunovský, Kryštof Orava, David Tvrdoň, Hlib Romaněnko
dolní řada zleva: Lukáš Volf, Dominik Pavlištík, Matyáš Pajdla