Sedmáci na lyžařském kurzu

Žáci sedmého ročníku strávili týden na lyžařském výcvikovém kurzu ve Velkých Karlovicích. Odjeli v neděli 21. 1. a vrátili se v pátek 26. 1. odpoledne. Vytvořili tři družstva lyžařů a jedno snowboardistů. V průběhu týdne zdokonalovali techniku lyžování či snowboardingu, nebo se s tímto sportem seznamovali a naučili se jeho základy. Výcvik probíhal dopoledne i odpoledne vyjma středečního odpočinkového dne, kdy se šlo na procházku. Podvečerní hodiny patřily tradičně zábavě i vzdělávání. Mohli shlédnout proces mazání lyží, zahrát si hry připravené spolužáky i sportovně se vyžít v připravených turnajích. Turnaj ve stolním tenise vyhrál Jakub Kunovský a turnaj ve stolním fotbale dvojice Matěj Herman a Dominik Pavlištík.

Děkujeme Sdružení rodičů za finanční příspěvek a městu Kelč za poskytnuté upomínkové předměty. Věřím, že na tento společně prožitý týden budou všichni hezky vzpomínat!
Mgr. Kateřina Machačová

Přečtěte si reakce sedmáků na letošní lyžařský kurz:
– byla to nejlepší školní akce, nejlepších 5 dnů mého života, vůbec se nám nechtělo domů
– bylo to skvělé, super, moc jsme si to užili a klidně bychom si to zopakovali
– fajn ubytování
– proč je lyžák tak krátký?
– našli jsme nové kamarády, líp jsme se poznali, bylo fajn, že jsme většinu dne trávili společně
– třídy se sblížily
– byli jsme skvělá parta
– zažili jsme spousty srandy
– učitelé byli skvělí a hodní
– hodné byly i paní kuchařky a hlavně skvěle vařily
– výborný kopec a sjezdovky
– naučila jsem se jezdit na snowboardu
– jsem na sebe hrdá, že jsem se naučila za 5 dnů lyžovat
– večerní programy s hrami a různými aktivitami, ale nejlepší byla stejně diskotéka!
– volný čas

A co by se mohlo změnit?
– bodování úklidu pokojů (bylo přísné)
– večerka – posunout na později