K třídním schůzkám

Vážení rodiče,

letošní podzimní třídní schůzky budou pro mnohé z vás časově náročnější vzhledem k umístění tříd na odloučených pracovištích. Nemusíte se obávat, že něco nebo někoho nestihnete, vyučující na vás určitě počkají. V nejbližších dnech  najdete v edookitu odkaz do registračního systému, do něhož se můžete zapsat.

Byli bychom rádi, kdybyste si udělali čas a přišli i na plenární schůzi Sdružení rodičů. Budou se tam projednávat záležitosti, které se týkají vašich dětí, a to výše příspěvku do fondu SR a finanční příspěvky na akce školy a aktivity dětí (např. příspěvek na dopravu na plavání žákům 1. – 4. ročníku, u sedmáků příspěvek na lyžařský kurz, žákům 9. ročníku na kurz společenského chování, na kulturní akce, na ceny do soutěží žáků apod.). Zároveň se můžete k plánu SR vyjádřit, přispět do diskuse a vyjádřit svůj názor.  Plenární schůze se bude konat od 15:30 hodin v přízemí přístavby školy v místnosti 5. třídy.

PhDr. Pavla Čučková, zástupkyně ředitelky školy