Festival IQ Play – akce ke Dni dětí

Ve středu 7. června 2023 to v sále kulturního domu „hrálo“ barvami a tvary a hráli si především žáci, přidali se ale i dospělí. V Kelči se totiž konal Festival IQ Play – putovní hravá výstava, na které byly k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her. Akci pro MŠ, ZŠ i veřejnost připravil Městský úřad Kelč.

Žáci 1. – 8. ročníku měli možnost si dle vlastního výběru vše výše jmenované vyzkoušet.  Festival byl připraven tak, aby děti nejen zabavil, ale aby u nich rozvíjel také logické myšlení a kreativitu.

S našimi žáky jsme strávili v sále KD celé dopoledne a také část odpoledne a všichni byli nabídkou festivalu nadšeni.

Děkujeme Městskému úřadu Kelč za to, že nám umožnili se této akce zúčastnit a Sdružení rodičů za finanční příspěvek.

PhDr. Pavla Čučková, zástupkyně ředitelky