Podhostýnská školní liga – tentokrát s druháky

Žáci druhého ročníku se zúčastnili Podhostýnské školní ligy v miniházené v Bystřici pod Hostýnem.
2. května 2023 jsme s týmem Kelečských bojovníků vyrazili poměřit síly s ostatními žáky druhých tříd. Své síly poměřili se základními školami T. G. Masaryka (BpH), Bratrství Čechů a Slováků (BpH), Slavkov pod Hostýnem a Loukov.

Všechny zápasy byly nesmírně vyrovnané. V první části turnaje jsme dvakrát zvítězili (7:2, 4:3) a odcházeli jsme pouze s jednou prohrou (5:7). Postupně jsme se probojovali přes semifinále až k poslednímu souboji o třetí místo. Zde jsme se postavili tváří tvář týmu ze základní školy Loukov. Vítězství bylo naše!

Žáci druhé třídy se umístili na krásném třetím místě. Odvezli si pohár i sladkou odměnu. Nejlepším hráčem byl oceněn Matyáš Tuček s 19 vstřelenými brankami.

Mgr. Kristýna Šindelková, třídní učitelka