Podhostýnská školní liga v miniházené

Stalo se již tradicí, že každoročně se naši žáci účastní Podhostýnské školní ligy v miniházené. Tentokrát se turnaje zúčastnilo smíšené družstvo žáků ze čtvrté třídy ve složení Dominik Hejhal, Jiří Hlavica, Daniel Chvatík, Jan Vozák, Petr Šindelek, Petra Šatranová a Daniela Staňková. Školní ligy se účastnilo 8 týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin.

Na turnaj jsme odjížděli bez větších ambicí, ale překvapivě jsme ve skupině porazili všechny své soupeře

ZŠ KELČ – ZŠ T. G. MASARYKA  Bystřice pod/Host. „B“   20:12

ZŠ KELČ – ZŠ BRATRSTVÍ A SLAVKOV BpH. 6:5

ZŠ KELČ – ZŠ LOUKOV 18:8

a postoupili do semifinále, ve kterém jsme rozdrtili ZŠ CHVALČOV 23:9, a postoupili tak do finále.

Finálové utkání bylo o něčem jiném, protože protivník byl o dvě třídy lepší. Ukázal nám, na jaké úrovni se může hrát miniházená, pokud se ji  hráči věnují pravidelně několikrát za týden.

Finálový výsledek: ZŠ KELČ –  ZŠ T.G.MASARYKA  Bystřice pod/Host. „ A“  10:24

I přes finálovou prohru odjížděli naši žáci z turnaje spokojeni s krásným pohárem za druhé místo. Dvojnásobnou radost měl nejlepší střelec našeho týmu Jan Vozák s 23 brankami, který obdržel i individuální odměnu.

Mgr. Pavel Faltýnek