„HALLOWEENSKÁ PÁRTY“

V úterý 1. 11. 2022 odpoledne se žáci 7. tříd sešli ve škole, aby si užili společně strávený čas a stmelili kolektiv.

Odpoledne bylo plné her, soutěží a zábavy. A co bylo nejlepší, všichni se povinně zúčastnili v strašidelných kostýmech. Je nutno podotknout, že tuto povinnost vzali zodpovědně a na svých kostýmech si dali záležet.

Žáci vytvořili pět náhodně vylosovaných skupinek a každou skupinku čekala první mise – vyluštit tajenku pomocí strašidelných obrázků. Na celé odpoledne nám bylo „půjčeno“ první patro staré budovy, které jsme využili a do každé třídy jsme umístili úkol, který museli žáci splnit (skládání hallloweenských básniček, motání mumií, lovení marshmallow …). Za každý splněný úkol jim byla udělena nálepka a poté body a samozřejmě sladká odměna.

Na závěr si užili diskotéku, která jako vždy sklidila největší úspěch z celého odpoledne.

Druhý den proběhlo ve škole hodnocení akce:

„Akce byla pěkná a bylo tam hodně bonbonů.“

„Byla to skvělá akce, moc jsem si ji užila, byla sranda a spoustu zábavy, doufám, že bude další už co nejdříve.“

„Akci jsem si hodně užila, bylo to super. Už se těším na další akci. Hodnotím 1000/10.“

„Luxusní! VÝBORNÉ!“

„Bylo to fajn, líbily se mi hry. Just dance bylo taky fajn.“

„Moc se mi to líbilo. Nejlepší byly ty soutěže po třídách.“

Mgr. Kateřina Drdová, třídní učitelka