Oslavy 120 let školy obrazem

Vážení rodiče a žáci, vážení sponzoři, vážení zástupci státních úřadů, milí hosté.

Nesmírně si vážíme toho, že jste využili naši nabídku a navštívili naši školu při příležitosti 120. výročí školy. Den otevřených dveří spojený s doprovodnými akcemi jsme připravili proto, abychom vám mohli představit naši školu v plné kráse, abychom vás mohli seznámit s některými našimi aktivitami. Hlavně jsme ale byli rádi za ta setkání s vámi, s vašimi vzpomínkami na školní docházku. Často jsme slyšeli velmi krásná slova o tom, jak se škola proměnila a jak se vám ve škole líbilo.

Připravit oslavy a poté je i realizovat bylo velmi náročné. Byli jsme nesmírně unavení, ale zároveň nás ty dva dny nabily obrovskou energií a ukázaly nám, že naše práce má smysl.

Děkujeme všem návštěvníkům, děkujeme za štědré sponzorské dary a dobrovolné příspěvky.

Přejeme vám, ať si i v této ne zrovna lehké době udržíte pozitivní náladu.

Načíst fotogalerii může trochu trvat.

Vystoupení učitelského sboru: https://youtu.be/zcCjQN47g6g

.