Valašský Boyard

Protože byly naše třídy  aktivní v prodejním jarmarku, vydělali jsme si docela dost peněz. Paní učitelky Drdová a Fabíková nám nabídly účast na teambuildingové aktivitě Valašský Boyard v Rožnově pod Radhoštěm. Jeli jsme tam v úterý 21.6. Aktivita je inspirovaná klasickou hrou Pevnost Boyard. Soutěžili jsme v týmech po 4 žácích. Čekalo na nás 10 místností, v každé z nich byly 2 – 3 úkoly různého typu. Někde jsme museli prokázat naši fyzickou zdatnost, jinde postřeh, trpělivost, paměť nebo určité znalosti. Na plnění úkolů jsme měli časový limit, po něm jsme museli místnost opustit. Po určité době jsme se ale mohli vrátit a pokusit se úkoly, které se nám nepovedly zkusit znovu. Důležitá byla spolupráce a komunikace v týmu. Každý z nás byl důležitý a užitečný v jiném typu úkolů, někde se hodil fotbalista, jinde znalec hudby, jinde matematik. Samozřejmě byla potřebná i odvaha sahat do neznáma, pavouci a hadi nechyběli. Po splnění všech úkolů nechyběl vstup do pokladnice, kterou hlídal kostlivec. Akce se nám všem moc líbila, což jde vidět na hodnocení.

Hodnocení žáků:

„ Bylo to mega super, nejvíc se mi líbilo otevírat dveře těma hodinkama a taky mě překvapilo, že jsme spolupracovali.“

„ Výlet do Rožnova byl super. Moc jsem si to užila a myslím, že i všichni ostatní. Příště bych tam jela znova.“

„Moc mě to bavilo, plánujeme tam teď zajet s rodinou. Bylo to super.“

„ Ze začátku jsem se tam vůbec netěšila, bylo to na mě moc hrrrr, ale nakonec to bylo NEJLEPŠÍ překvapení, co jsem kdy měla. Děkuji.“

„ Bylo to docela těžké.“