Školní výlet 9.A

V úterý 21.6 2022 jsme se vydali na třídní výlet do Olomouce.

Naše cesta započala v osm hodin srazem na autobusovém stanovišti v Kelči, ze kterého jsme se přesunuli na vlakové nádraží v Hranicích. Přestože měl vlak půlhodinové zpoždění a celou cestu vlakem jsme se museli spokojit s malou částí vagónu určenou pro jízdní kola, ve které byly jenom dvě sedačky, jsme se s dobrou náladou dostali do cíle.

Olomouc nás přivítala krásným historickým náměstím, kde jsme obdivovali Sloup Nejsvětější Trojice a radnici s orlojem. Po zmrzlině, naší opožděné snídani, jsme konečně došli k hlavnímu bodu výpravy – lasergame. Cílem hry je zasáhnout protihráče laserovou zbraní do vesty, ta zaznamenává zásahy. Rozdělili jsme se na čtyři  skupiny, do arény však mohly jenom dvě. Pro týmy, které zrovna nehrály, byla nachystána virtuální realita.

Následně jsme celí uřícení došli do Šantovky a utratili jsme všechno naše kapesné. Cesta domů rychle uběhla a vše se obešla bez komplikací.

Žáci 9.A