Školní výlet 7. tříd do Olomouce

Ve středu 8. 6. 2022 jsme se vydali na školní výlet do Olomouce. Jelikož nám počasí nepřálo, museli jsme původně plánované lanové centrum vyměnit za aktivitu pod střechou. Podařilo se nám zajistit bowling. Měli jsme pro sebe všech šest drah a to na dvě hodiny. Někteří z nás hráli bowling poprvé a většinou shazovali nejvíce kuželek. Náramně jsme si to užili. Po skončení jsme se šli podívat na olomoucké náměstí, kde jsme si prohlídli zvonící orloj, Sloup Nejsvětější trojice, Arionovu kašnu a nakoupili suvenýry. V laser game si každý zahrál čtyři hry. Byl to adrenalin i zábava. Hráli jsme holky proti klukům i proti smíšeným týmům. Na konci jsme se převlékli do suchého a na padesát minut zašli do obchodního centra, kde jsme doplnili energii jídlem. Vrátili jsme se kolem půl páté.