Spaní ve školní družině

Konec tohoto školního roku jsme si chtěli s dětmi v družině opravdu užít, a proto jsme se rozhodli, že v družině přespíme. Ve čtvrtek 24. 6. od 17 hod. se sešlo ve ŠD 30 dětí z 2. a 3. oddělení školní družiny s batohy, spacáky a karimatkami a těšily se, jak to bude super. Na děti čekaly nejdříve aktivity venku – opičí dráha na hřišti a opékání na školní zahradě. I když nám počasí moc nepřálo, tak jsme vše stihli před bouřkou moc si to užili.

Po večerní hygieně se chlapci a děvčata zavrtali do spacáků, ale ještě nějakou dobu trvalo, než všichni usnuli. Večerní bouřka nám nedala jen tak spát. Ale všichni jsme to krásně zvládli a usnuli. Ráno jsme společně posnídali perník, který nám upekly paní kuchařky, uklidili jsme družinu i třídu a po zazvonění na hodinu se rozešli do tříd. Každý si odnášel pěkné zážitky ze společně stráveného času ze spaní ve školní družině.

vychovatelky ŠD a ŠK