Školní výlet deváté třídy

Ve čtvrtek 3.6. 2021 se nám po dvou letech podařilo konečně vyjet na výlet. Už jsme ani nedoufali, že se nám tato příležitost naskytne. Protože podmínky byly ještě stále dost omezené a čas nás tlačil, zvolili jsme osvědčený program v Olomouci. Strávili jsme úžasné dopoledne v lanovém centru Proud, kde jsme kromě základních překážek mohli vyzkoušet také tzv. Tarzanův skok. Skočit do prázdna z 15 m byl skvělý adrenalinový zážitek. Po obědě a chvilce strávené v centru města jsme v teambuildingových aktivitách pokračovali – tentokrát hraním laser game v Lasermanii. Zjistili jsme, že pouze fungující týmová spolupráce může vést k vítězství. Vraceli jsme se příjemně unaveni, ale nadšení, že jsme mohli společně na ZŠ ještě něco zažít.
Mgr. Kateřina Fabíková – tř. učitelka