Školní výlet 1.B

Vítaným zpestřením školního života je vždy výlet. My jsme tentokrát vyrazili do Lešné u Valašského Meziříčí. V  krásně rozkvetlém zámeckém parku na nás čekaly lektorky, které nám připravily nejrůznější aktivity. Po stopách jsme hledali nová stanoviště, na kterých nás vždy čekalo velké překvapení, nové poznatky i zábava. Vyzkoušeli jsme si vyrobit sádrové odlitky stop zvěře, lovit lukem a šípem prase divoké a lišku, seznámili jsme se různým druhem paroží i kožešin…, zkrátka proměnili jsme se v malé myslivce. A protože jsme byli v Lešné, nesměli jsme opomenout ani prohlídku některých zámeckých prostorů. A že k výletu neodmyslitelně patří i suvenýry a zmrzlinka? I tohle jsme stihli. Zkrátka: „SUPER“ výlet, jak ho nazvali žáci 1.B. třídy.

Dagmar Heraltová, tř. učitelka