Zapojte se do soutěže „Čtyři pilíře pro zdraví“ a vyhrajte zajímavé ceny!

Firma LAKTEA, o.p.s., realizátor programů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol nabízí žákům účast v soutěži Fitkonto.cz, která je zaměřena na témata  zdravá výživa, příprava školních svačinzdraví, pohyb a  sport. Pro děti je připravený hravý nástroj pro zaznamenávání pohybových aktivit a skladby jídelníčku – MOJE FIT KONTO.

FIT KONTO v kategorii Jídlo předává dětem jednoduché zásady zdravého a pestrého stravování a inspiruje v oblasti konkrétních receptů a pracovních postupů se zaměřením na snídaně a svačiny do škol.

Kategorie Zdraví vysvětluje pojmy životní styl, radí dětem, jak o pečovat o své tělo, čemu se věnovat ve volném čase.

Velká pozornost FIT KONTA je zaměřena na pohyb a pravidelnou pohybovou aktivitu. Za tím účelem byl vytvořen i hlavní pracovní nástroj – tréninkový deník pro děti s názvem  MOJE FIT KONTO, který mohou využívat dlouhodobě a kde si mohou pravidelně  zaznamenávat jednotlivé činnosti, aby získaly přehled o svých aktivitách. Děti po celou dobu provází, chválí a inspiruje jejich e-trenér. Na ty nejaktivnější čekají zajímavé ceny.