Postřehy žáků 7. ročníku z lyžařského výcviku 2020

LYŽAŘSKÝ KURZ

V neděli po obědě jsme odjeli do Velkých Karlovic na chatu Kyčerka. Hned odpoledne jsme byli rozděleni do tří skupin. Vedoucím družstva Bombarďáků byl pan učitel Blaha, družstvo Buchtiček vedla paní učitelka Machačová a Kokosy paní učitelka Stržínková. Kromě středy, která byla odpočinkovým dnem, jsme lyžovali vždy dopoledne a odpoledne. Večery patřily přednáškám, videoprojekci, ukázce mazání lyží, ale hlavně zábavnému programu. O ten se postaral vždy jeden z pokojů. Při hrách, scénkách a zábavných aktivitách jsme se hodně nasmáli. Poslední večer na chatě byla taneční párty. Při pátečním návratu domů jsme všichni konstatovali, že jsme si lyžák pořádně užili!

 „Bydleli jsme na chatě jménem Kyčerka.“ Denisa Cagašová

„Jídlo bylo vynikající.“ Kateřina Volková

„Ráno jsme měli skvělou snídani a pak hurá na svah!“ Václav Perutka

„Obědy nám tam vařily hodné a odvážlivé kuchařky.“ Lukáš Mareček

„Myslím, že by lyžařský kurz měl být aspoň dva týdny.“ Pavel Gába

„Lyžovat jsem neuměla, ale teď už umím.“ Viktorie Jandová

„Poté jsme se přemístili do prostor bufetu…- kde nám pan učitel promítal na plátně různé fotky nebo videa“ Michaela Volfová

„V pátek napadl nový sníh a strašně se lepil. Nakonec se to udělalo tak, že jsme si navoskovali lyže.“ Kristýna Orlová

„Bohužel jsme 28. 2. museli odjet.“ Štěpán Kovář

„Určitě bychom všichni jeli znovu.“ Johana Hradilová

„Dodnes na něj budeme vzpomínat!“ Martina Stříteská