Aktuální informace k epidemiologické situaci 7.3.2020

Vážení rodiče, žáci a zaměstnanci,
dne 6. 3. 2020 vyzvala Krajská hygienická stanice Zlínského kraje všechna zařízení pro výchovu a vzdělávání, aby do kolektivů nepřijímaly žáky škol přijíždějící z regionů s výskytem onemocnění COVID-19 a po návratu je ponechaly po maximální inkubační dobu (tzn. 14 dnů po návratu z rizikových oblastí) v režimu domácí výuky – omluvená nepřítomnost z epidemiologických důvodů. Týká se to také žáků, kteří přišli do kontaktu s někým, kdo se z postižených oblastí vrátil.

Doporučení se samozřejmě vztahuje i na pedagogy a ostatní zaměstnance školy.

Žádám Vás, abyste skutečně vážně posoudili, zda se výzva týká i Vás a dále postupovali s velkou obezřetností. V případě, že si nebudete jisti, kontaktujte ošetřujícího lékaře nebo KHS ZK na telefonních číslech 724 221 953 nebo 577 006 759.

Prosím rodiče žáků, kterých se bude karanténa týkat, aby tuto informaci sdělili ředitelce školy na e-mailovou adresu zskelc@zskelc.cz nebo na telelefonní číslo 739 321 615 do pondělí 9. března 2020 do 8:00hod.

Provoz školy nebude omezen, nadále platí maximální dodržování hygienických pravidel.

Děkuji za spolupráci.

Mgr. Zdeňka Hradilová, ředitelka školy