Advent končí

Advent končí, už to bude čtyři týdny, co jsme zapálili první svíci na adventním věnci jménem Štěstí.
O týden později jsme zapálili druhou svíci a 4.třída jí dala jméno Svoboda. A to proto, že žijeme ve svobodné zemi, v míru, můžeme se vzdělávat a cestovat. Po stříbrné neděli zapálila třetí svíci 1.třída a nazvala ji Život. Váží si toho, že mají rodiče, rodinu, domov a přátele, můžou se radovat a hrát si. čtvrtou svíci zapálili druháci a dali jí jméno Láska. Rozsvítili ji pro své rodiny, kamarády a všechny dobré lidi. Nezapomněli ani na ty, kteří zůstanou o Vánocích sami, bez rodiny nebo i bez domova.

A tak nám utekl adventní čas, doba očekávání. Vánoce jsou tady. Zpívali jsme koledy, průběžně jsme si připomínali zvyky, které patří k této době.

Přejeme Vám všem krásné Vánoce a hodně zdraví a pohody v novém roce 2020.