Výlet do Vídně

Ve středu 15. května jsme jeli s žáky osmé třídy a panem učitelem Faltýnkem na školní výlet do Vídně. Příjemný pan průvodce z cestovní kanceláře Valaška náš výlet doprovázel poutavým výkladem o Jižní Moravě a o vídeňských památkách. Přesto, že bylo celý den pod mrakem, chladno a chvílemi mrholilo, navštívili jsme i zábavní park Prater, který se všem moc líbil. Obohaceni o nevšední zážitky a s vídeňskými cukrovinkami v tašce jsme se navečer v pořádku vrátili domů.
Kateřina Machačová, třídní učitelka

Nejhezčí věc, co jsem ve Vídni viděl, byl Schönbrunn. Už od cesty vypadal úžasně, ale zahrada vzadu byla nádherná ještě víc. Můj nejlepší zážitek byl ale v Prateru. Sice tam byla zima, ale zážitky z atrakcí mám na celý život – třeba ze strašidelného domu, nebo z volného pádu asi ze 100m … nedá se to ani popsat.
David Hradil, spokojený účastník

Nejvíc se mi líbila Katedrála svatého Štěpána, ve které bylo nečekaně teplo a příjemně hřejivě na duši. I když byla zima, tak jsme si to moc užili.
Anna Lakatošová, spokojená výletnice