Starší žáci z Kelče v okresním kole v minikopané

Starší žáci naší školy se probojovali do okresního kola v minikopané, které se konalo 17. května ve Valašském Meziříčí.
Po velmi kvalitní hře skončili naši ve své skupině sice až na třetím místě, ale výsledky byly velmi těsné, a to Kelč – Horní Lideč 1:2 a Kelč – ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0 :1. V těchto utkáních bylo minimum chyb z naší strany, ale bohužel byly vždy potrestány brankou. My jsme své šance nevyužili, buď jsme trefili brankovou konstrukci  nebo se vyznamenal gólman soupeře. V souboji o 5. místo jsme rozdrtili Valašskou Bystřici 5:0.
Pořadí turnaje:
1. ZŠ LUH VSETÍN
2. ZŠ HORNÍ LIDEČ
3. 
ZŠ VYHLÍDKA
4. 
ZŠ NOVÝ HROZENKOV
5. 
ZŠ KELČ
6. ZŠ VALAŠSKÁ BYSTŘICE

Složení našeho týmu: Hermann Martin, Menšík Adam, Kunovský Denis, Pastrnek Vojtěch, Kubeša Jakub, Hlavica Tadeáš, Tvrdoň Jakub, Kubla Daniel, Škařupa Adam.