Žáci z 3. a 4. ročníku se letos zapojí do akce Výroba velikonočních přání. Tato aktivita vychází z myšlenky zpříjemnit velikonoční svátky seniorům v některém ze sociálních nebo zdravotních pobytových zařízení v našem regionu.Děti budou vyrábět 45 přáníček a ta pak budou předána konkrétním lidem. Organizátorkou této akce je Mgr. Jarmila
Více
