Opékání 8. třída

Ve čtvrtek 12.9. měla naše třída již tradiční opékání. Ve vestibulu jsme se rozdělili na dvě skupiny, ve kterých jsme pak celou cestu až na Chmelník (náš cíl) hráli tzv. šipkovanou. Jedna skupina vyšla dřív, dělala šipky pro druhou skupinu a občas někde zaznačila nějaký úkol (poděkovat učitelkám v mateřské škole, jak nás před mnoha lety vychovávaly – děkujeme ještě jednou J, ve třech domech poprosit o toaletní papír, jinde vynést odpadky, nebo třeba udělat mašinku a zpívat „Jede, jede mašinka“). Lidé se na nás občas dívali všelijak, ale my jsme si to náramně užili. Na Chmelníku jsme hráli různé hry jako např. buldoci, schovka naruby aj. Na zpáteční cestě se skupinky prohodily a zas jsme hráli šipkovanou až ke škole, kde jsme na školním dvoře opékali. Večer jsme byli sice hodně unavení, ale šťastní, moc jsme si to užili. Děkujeme naší paní učitelce Fabíkové za další akci, kterou pro nás připravila.                        Lenka Valuchová, Pavla Trávníčková (8.tř.)